2020, Články

Rok 2020

Koncem roku asi každý z nás začíná bilancovat a přemýšlet o již brzy minulém roku. Týká se to i mne, a to především i proto, že rok 2020 byl pro mne plný změn. Budu se snažit vyhnout se tématu koronaviru, protože si myslím, že všude už o tom bylo napsáno dost.

Velkým tématem je u mne láska. Našla jsem něco, o čem jsem si ani nesnila a přišlo to naprosto z ničeho nic. Díky instagramu a shodou náhod jsem si v březnu začala psát se slečnou, se kterou jsme toho měli dost společného a již na první „pohled“ jsme si sedly. „Překážkou“ byla mezi námi dálka – Já Praha, ona Morava. Nicméně tahle myšlenka mne ihned přešla poté, co za mnou přijela, aby mne odvezla k zubaři (naše první rande). Poté jsme spolu strávily první víkend, během kterého jsme se stihly zasnoubit.

Většina lidí nás v tu chvíli viděla jako blázny, ale naučila jsem se žít tím co je teď, nehledět na to, co si o vás myslí ostatní. A když je člověk zamilovaný je to tím ještě více umocněné. Do tří měsíců jsme se spolu sestěhovaly a pořídily si parádního psího parťáka. Krásné je i to, jak si každá rozumíme s rodinou té druhé.

Prožily jsem si spolu vše možné, společně jsme se posunuly, změnily. Naučily jsme se spolu komunikovat i o věcech, které nejsou fajn. Jsme silnější, odolnější, jsme spolu tým. Prošly jsme si spolu horším obdobím, ale zvládly jsme to, jsme tu jedna pro druhou a to je podle mne základ.

Pro mne asi nejzásadnější změnou bylo dovolit si dát najevo emoce. Je to nejspíše o důvěře k druhému člověku. To, že si dovolíte dát před ním najevo to, jak se cítíte. Je to potřeba a není to slabost.

Přeji všem ať najdou to, co jsem našla já, to úžasné, čisté a čiré. Tu lásku, kterou cítím. Souznění s tím druhým. To dítě, které si v přitomnosti milovaného dovolíte v sobě nechat žít, a které vás nutí dělat blbosti. Přeji všem také hlavně zdraví.

Říkám si to dost často, ale život je houpačka, horská dráha a nikdy nevíte kdy se člověk ocitne dole a kdy nahoře. Nevíme, jak jsou naše karty rozdány, ale člověk si musí užívat chvíle, které jsou teď a které nás dělají šťastnými.

2 komentáře: „Rok 2020“

  1. Jsi pro mně inspirací a obdivuju tě. Mám radost z každý fotky kterou zhlédnu na fb. I když nejsme v kontaktu a v našich životech jsme se sotva poznali… Myslím na tebe.. díky

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.